Telefon: +48 89 752 43 32, +48 603 930 748 E-Mail: j-stankiewicz@wp.pl
Pracownia Autorska Stankiewicz wykonuje na indywidualne zamówienia:
statuetki, tablice pamiątkowe - pomniki, insygnia - łańcuchy ozdobne, inne projekty rzeźbiarskie.

GALA OPTYMISTA ROKU 2017

02-10-2017
GALA OPTYMISTA ROKU 2017

19 sierpnia br. w hotelu „Folwark Łochów” w Łochowie odbyła się Gala „Optymista Roku 2017”.  Ten wyjątkowy wieczór zgromadził wielu optymistów z kraju i za granicy.

Galowy wieczór uświetniły występy artystyczne wokalistów takich jak: Krzysztof KASA Kasowski, Agnieszka Wiechnik, Natalia Pujszo, Danuta Stankiewicz, a także Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. O pozytywny nastrój zadba również Marcin Muszyński, który przeniusł Gości w niezwykły świat magii.

Kulminacyjnym punktem wieczoru było nagrodzenie statuetkami osób i firm, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą. Tytuł „Optymista Roku 2017” otrzymają Iwona Pavlović, prof. Mirosław Ząbek, Robert Rutkowski, Danuta Stankiewicz, prof. Paweł Buszman, Stefan Friedmann, Jarosław Chałas, prof. Wiesław Banyś i Maciej Orłoś. Optymizmem w ten wieczór można było obdarować pół świata. Pracownia Autorska Stankiewicz była wykonawcą statuetek na tą Galę, a autorem projektu jest rzeźbiarz Jerzy Stankiewicz.

 

wszystkie wpis
Zaufali nam:

                                                    

Copyright 2008 - 2023
wykonanie: Devilart