Telefon: +48 89 752 43 32, +48 603 930 748 E-Mail: j-stankiewicz@wp.pl
Pracownia Autorska Stankiewicz wykonuje na indywidualne zamówienia:
statuetki, tablice pamiątkowe - pomniki, insygnia - łańcuchy ozdobne, inne projekty rzeźbiarskie.

statuetka na Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej

12-10-2022
statuetka na Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej

Ogólnopolski Przegląd Książki Krajoznawczej i Turystycznej jest imprezą cykliczną promującą literaturę krajoznawczą i turystyczną przekazującą wiedzę o bogactwie i dorobku kulturowo-historycznym naszego kraju.

Przegląd przewiduje ogólnopolski konkurs na książkę krajoznawczą i turystyczną w sześciu określonych regulaminem kategoriach oraz promocję publikacji nadesłanych do udziału w konkursie. Konkurs jest rozstrzygany przez jury, które ocenia walory merytoryczne i poziom edytorski nadesłanych publikacji, wydanych na terenie kraju. Nagrodzone publoikacje są uhonorowane statuetką zaprzojektowaną przez artystę Jerzego Stankiewicza i wykonywane w Pracowni Autorskiej Stankiewicz.

Przegląd patronatem honorowym objęły instytucje związane z turystyką oraz wydawaniem książek w Polsce: Ministerstwo Sportu i Turystyki, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Generalny Konserwator Zabytków, Polska Organizacja Turystyczna, Marszałek Województwa Podlaskiego, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Grupę MTP, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku. Patronatem medialnym Przegląd objęły: portal informacyjny województwa podlaskiego „Wrota Podlasia”, portal rynku wydawniczego Wydawca.com.pl, wortal Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, miesięcznik „Poznaj Swój Kraj” oraz „TTG Dziennik Turystyczny”.

wszystkie wpis
Zaufali nam:

                                                    

Copyright 2008 - 2023
wykonanie: Devilart