Telefon: +48 89 752 43 32, +48 603 930 748 E-Mail: j-stankiewicz@wp.pl
Pracownia Autorska Stankiewicz wykonuje na indywidualne zamówienia:
statuetki, tablice pamiątkowe - pomniki, insygnia - łańcuchy ozdobne, inne projekty rzeźbiarskie.

statuetki Człowiek Roku, Osobowości i Sukcesy Roku rozdane

01-05-2017
statuetki Człowiek Roku, Osobowości i Sukcesy Roku rozdane

11 kwietnia w hotelu Courtyard by Mariott po raz szósty spotkaliśmy się na Gali Osobowości i Sukcesy Roku. Gospodarzem wieczoru i inicjatorem wydarzenia był Mariusz Pujszo, reżyser, aktor, scenarzysta filmowy. Łączy funkcje inicjatora gali i aktywnego promotora ludzi optymistycznie nastawionych do życia, odnoszących jednocześnie sukcesy na polu zawodowym. Statuetki Osobowości i Sukcesy Roku trafiają do osób, które bez względu na trudności wierzą w sukces i go osiągają, odznaczając się kreatywnością, optymizmem, a także oryginalnością.

O przyznaniu statuetek decyduje kapituła, w skład której wchodzą redaktorzy magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz osoby nagrodzone w latach ubiegłych, między innymi: Cezary Pazura, Beata Kozidrak, Piotr Fronczewski, Sylwia Grzeszczak, Michał Piróg, Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola, Łukasz Jemioł oraz prezydent Lech Wałęsa.

W tym roku na tej gali przyznawano także  statuetki w nowej kategorii jaką jest " Człowiek Sukcesu" Laureatami w kategorii Człowiek Sukcesu 2017 zostali m.in. Joanna i Paweł Preisner (hotel Bacówka), Kamil Balcerzak (WOODLIFE) i Alina Szcześniewska (Radio Kolor). Agata Wendzonka (Kandara Spa) oraz Antoni Piekut (Yuniversal Podlaski).

W kategorii Osobowości 2017, związanej z osiągnięciami w dziedzinie kultury, sztuki i aktywności społecznej, wyróżnieni zostali m.in. Krzysztof Ibisz, Agnieszka Zydroń, Tomasz Majewski, Aleksandra Szwed, Tomasz Ossoliński i Marcelina Zawadzka oraz Maciej Orłoś.

Z pośród nagrodzonych statuetką za sukcesy przedsiębiorców znalazły się m.in. firmy LEK-AM, BRUBECK,  KANDARA SPA, Grupa Arche, Dystrybucja Polska czy Yuniversal Podlaski, statuetki odebrali także przedstawiciele restauracji Amber Room, Piano Bar, drukarnia PAW DRUK, SKOFF, Zonda sp.zoo  i Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A,  oraz EVELINE Cosmetics.

Statuetkę Człowiek Sukcesu, statuetkę Osobowości Roku i statuetkę Sukcesy Roku zaprojektował rzeźbiarz Jerzy Stankiewicz i wykonała Pracownia Autorska Stankiewicz

wszystkie wpis
Zaufali nam:

                                                    

Copyright 2008 - 2024
wykonanie: Devilart